Громадська організація Всеукраїнське трієнале сценографії імені Даніїла Лідера та КТЗК “Український академічний фольклорно – етнографічний ансамбль “Калина” працюють над здобуттям гранту від Фонду “Відродження” для втілення інклюзивного етно-перформансу “Творимо разом!” – спільного благодійного виступу дітей з інклюзією та Ансамблю «Калина на великій сцені Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва.

ОБРАЗ ПРОЕКТУ (фото квадрат)

Маємо велике бажання зібрати десять творчих дітей з інклюзією для ознайомлення з українським фольклором, історією, культурою та звичаями, розучити козацькі та весільні народні пісні й танці, ознайомити їх з дитячими автентичними іграми, провести майстер-класи з гри на народних інструментах, етно співу, побутових танців та акторської майстерності, провести зведені репетиції з артистами Ансамблю «Калина» та зробити спільний благодійний виступ на великій сцені з інклюзивним етно-перформансом “Творимо разом!”.

З нашою допомогою, діти з інвалідністю матимуть змогу адаптуватися і розвиватися у сфері культури, підвищити рівень соціалізації та втілити свої мрії, ідеї та бачення, стати справжніми артистами, покращити психологічний, фізичний та емоційний стан.

Нашому колективу в 2021 році виповнюється 40 років. Ансамбль “Калина” неодноразово проводив благодійні концерти у тому числі для дітей з інклюзією. Тому ми знаємо як важливо підтримувати таких дітей.

Глядачами спільного благодійного концерту будуть:
громадські організації осіб з інвалідністю, вихованці соціальної служби реабілітації дітей-інвалідів, українська молодь з інвалідністю, діти з інклюзією, члени ГО ВО СОІУ, ветерани АТО/ООС, студенти творчих навчальних закладів культури, діти творчих колективів м. Києва, творча інтелігенція.

Після успішного втілення проєкту та спільного благодійного виступу дітей з інклюзією та Ансамблю «Калина” на великій сцені Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва з інклюзивним етно-перформансом “Творимо разом!” ми плануємо розширити цей проєкт та робити спільні благодійні концерти в різних містах України.