Ансамбль “Калина” – це на сьогодні кращий ансамбль, в програмі якого гармонічно використаний фольклорний матеріал всіх регіонів України.

Сценічна обробка номерів зроблена з великим смаком, номери пов’язані між собою і все сприймається як одне дійство. Заворожують не тільки чудові танці та їх виконання в манері того регіону, з якого він походить, що свідчить про глибоку обізнаність керівника ансамблю з даним фольклорним матеріалом, а також оркестр та віртуози-музиканти (солісти скрипалі та сопілкар-наїст).

А вокальна група не тільки зачаровує глядача своїм співом, а ще й підтанцьовує балету та самостійно танцює українську кадриль. Відображена в програмі і тема війни на сході України піснею “Свіча”.

Як недостатньо таких патріотичних номерів в програмах інших колективів, самодіяльних і професійних, програма яких будується на принципі “Веселится и ликует весь народ…”.(рос.)

Програма ансамблю “Калина” несе велику виховну функцію. Тож, дякуючи за концерт, висловлюю свою особисту думку, що ансамбль “Калина” є взірцем для багатьох професійних та самодіяльних колективів.

Ветеран ансамблю “Ятрань”  з 1957

Ведучий соліс та художній керівник 1986-1993 рік

Босий Василь Сільвестрович.

Заслужений працівник

культури України.

 

Кіровоград, 17 квітня 2016 рік